WhatsApp'tan büyük yenilik!

WhatsApp, 2.18.4 sürümünü kullanıma sunarak bazı performans iyileştirmeleri yaptı.

WhatsApp, 2.18.4 sürümünü kullanıma sunarak bazı performans iyileştirmeleri yaptı. Beta sürümünü güncelleyen WhatsApp, sesli görüşmeden görüntülü görüşmeye hızlı geçiş özelliğini aktif etti.

WhatsApp, video görüşmelerine hızlı geçiş yapmanızı sağlayan özelliği aktifleştirdi
1 / 160

WhatsApp, Google Play Beta Programı kullanıcılarına yeni bir güncelleme yayınlayarak uygulamanın 2.18.4 sürümünü kullanıma sundu.
2 / 160

WhatsApp, 2.18.4 sürümüyle hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmelerinin yanında uzun zamandır beklenen sesli görüşmeden görüntülü görüşmeye hızlı geçiş özelliğini aktif etti.
3 / 160

Bir WhatsApp kullanıcısıyla sesli görüşme gerçekleştirdiğiniz sırada görüşmeyi görüntülü olarak devam ettirmek istediğinizde sesli aramayı sonlandırmanız ve bir görüntülü arama başlatmanız gerekiyordu.
4 / 160

Yeni özellikle sesli görüşme gerçekleştirdiğiniz sırada aşağıdaki gibi ekranın altında görüntülü görüşmeye geçmek için bir ikon göreceksiniz.
5 / 160
Bu Whatsapp mesajı interneti salladı
Bu Whatsapp mesajı interneti salladı
ABD'de yaşanan bu ilginç olayda Liam McDonald, annesinden gelen Whatsapp mesajlarını fark etti. Kalp simgeleriyle birlikte iki de fotoğraf gönderen annesi, hatasını fark edince 'babana atmak istemiştim, pardon' mesajı yolladı.
6 / 160
Annesinin yanlışlıkla attığı mesajı görünce...
Annesinin yanlışlıkla attığı mesajı görünce...
Mesajların ikisinde ise fotoğraflar vardı!
7 / 160

Çocuk ise kalp simgeleriyle birlikte bu fotoğrafları açmayarak Twitter'a ekran görüntüsü ekledi ve bakın ne yazdı?"Bu mesajları açıp bakarsam ne olayım"
8 / 160

Kısa sürede büyük ses getiren tweet 85 bin beğeni ve binlerce de retweet alınca Twitter'ın en çok ilgi gören mesajlarından biri olmayı başardı. Ve mesajların ne olduğunu henüz bilen yok!


www.turktime.com

Aradiginizi bulmanın en kısa yolu serketin.com

Anket

TEOG KALDIRILMASINI DOĞRU BULUYORMUSUNUZ
 EVET
 HAYIR
 FİKRİM YOK